Aicinām pieteikties apmācībai par cilvēktiesību izglītību jaunatnes jomā

Ja tev ir pieredze neformālās mācīšanās un darba ar jaunatni apmācībās, kā arī neformālās izglītības pieejās un principos, pieredze un zināšanas (vai interese) par cilvēktiesību izglītības jautājumiem (piemēram, miera izglītība, starpkultūru izglītība, anti-rasisms u.c.), tad līdz 2. aprīlim piesakies apmācībai "Training of trainers for human rigths", aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/Zu9QKmaTM7H82v8H3  Šī apmācība ir daļa no "Erasmus+: Jaunatne darbībā" ilgtermiņa projekta "Jaunatne par cilvēktiesībām".

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Apmācības par digitālo rīku iekļaušanu darbā ar jaunatni "DIG-IT up!"

Tās norisināsies no 11. līdz 16. aprīlim Ferarrā, Itālijā. To galvenais mērķis ir sniegt zināšanas un prasmes un atrast radošus veidus, kā kombinēt analogās un āra aktivitātes darbā ar jaunatni, strādājot ar digitālajiem rīkiem un aplikācijām, kuras izmanto jaunieši, vienkārši ņemot un mēģinot. Pieteikšanās līdz 22. martam!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Apmācību kurss "HUBsters"

Aicinām līdz 2. aprīlim pieteikties apmācību kursam "HUBsters", kas notiks 13.-19. maijā Budapeštā, Ungārijā. "HUBsters" ir apmācību kurss jaunatnes līderiem, kas darbojas vietējā līmenī. Apmācību kursa mērķis ir izveidot starptautiskus kontaktus un iniciatīvas, lai atbalstītu jauniešu līdzdalību.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Apmācību kurss "The plus of Erasmus plus: ideas matching and project management in the youth field" (2nd edition)

Aicinām līdz 1. aprīlim pieteikties apmācību kursam "The plus of Erasmus plus: ideas matching and project management in the youth field" (2nd edition), kas notiks 2018. gada 21.-27. maijā, Ovjedo, Astūrijā, Spānijā. Apmācību kursa mērķis ir piedāvāt pilnīgu pārskatu par katras "ERASMUS+: Jaunatne darbībā" programmas darbības iespējām jaunatnes jomā. Dalībnieki iegūs zināšanas un instrumentus, kas nepieciešami, lai īstenotu kvalitatīvus projektus.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Partnerības veidošanas seminārs "Shadow the culture"

Aicinām līdz 26. martam pieteikt dalību seminārā "Shadow the culture", kas notiks 14.-18. maijā Varšavā (Polija). Seminārs ir veltīts kultūras institūciju, tostarp muzeju, bibliotēku, nevalstisko organizāciju un citu darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem, izmantojot neformālās izglītības metodes.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas