Open Access II Francijā – Parīzē

Kā jaunatnes darbiniekiem veidot partnerības, lai programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos iekļautu jauniešus ar fiziskiem un garīgiem traucējumiem? Atbildi noskaidro partnerību veidošanas seminārā “Open Access II”, kurš notiks no 23. līdz 27. septembrim Francijā, Parīzē. Pieteikšanās līdz 31. maijam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Connector 2017: starptautiskas apmācības Rumānijā

Connector – tā ir apmācību vide, kurā tiekas profesionāļi, kas gatavi interaktīvi un aktīvi dalīties savā pieredzē, papildināt zināšanas un testēt jaunradīto. Starptautiskās apmācības notiks no 3 līdz 8. jūlijam, Bukarestē, Rumānijā. Pieteikšanās līdz 17. maijam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Kā strādāt ar jauniešiem, kuriem ir mācīšanās problēmas?

No 19. līdz 22. jūnijam Lielbritānijā (Līdsā) notiek četru dienu starpsektoru sadarbības seminārs ("Re-engaging People with Educational Barriers in Non-Formal and Formal Learning"), kuru laikā notiks labās prakses pieredzes apmaiņa, jaunāko metožu un pētījumu izzināšana, kas noderēs darbā ar jauniešu grupām, kurām ir mācīšanās problēmas. Pieteikšanās līdz 30. aprīlim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Piesakies sociālās uzņēmējdarbības studiju vizītei Lielbritānijā

Šī ir iespēja visiem, kas interesējas par sociālo uzņēmējdarbību un rada sociālas inovācijas! No 26. līdz 30. jūnijam piedalīties studiju vizītē “Social Entrepreneurship Study Visit – Towards Collaborative Practice 2017” Bristolē (Lielbritānijā) – pilsētā, kas Lielbritānijā atzīta par pirmo sociālās uzņēmējdarbības pilsētu. Pieteikšanās līdz 7. maijam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas