Esi bijis starptautisku projektu dalībnieks? Iesaisties “EuroPeers” tīklā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus ar pieredzi ES programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos pieteikties “EuroPeers” jeb vienaudžu izglītotāju tīklā. Mācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem notiks 2020. gada 26. un 27. martā Rāmavas muižā. Pieteikšanās līdz 13.martam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Digitālo apvāršņu paplašināšana Horvātijā

No 2020.gada 10. līdz 13.februārim Horvātijā – zināšanu, radošuma un jauninājumu centrā „HUB 385” norisinājās programmas Erasmus+ projekta “Do IT in Youth Work” starptautiskas mācības par digitālo kompetenču attīstīšanu darbā ar skolēniem un jauniešiem, kurās tikās dažādu jomu pārstāvji no dažādām pasaules valstīm. Latviju šajā projektā pārstāvēja divas dalībnieces un viena no tām bija Viļakas novada jaunatnes lietu speciāliste un skolotāja Madara Jeromāne.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Piesakies mācībām “Aizrautība mācīties 2020”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra līdz 1. aprīlim aicina pieteikties mācību kursam "Aizrautība mācīties 2020" (Passion for Learning 2020). Kurss paredzēts tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas iepazīt veidus, kā veicināt efektīvāku un lietderīgāku mācību procesu. Tas norisināsies no 19. līdz 23. maijam Rīgā, Latvijā.

Pēc mācību kursa beigām maijā sekos praktiskais posms - individuālais darbs dalībnieku organizācijās ar mācību vadītāju atbalstu (mentoringu) līdz 2020. gada septembra beigām.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Aicina uzņēmējus Rēzeknē pieteikties informatīvam semināram par jauniešu nodarbināšanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina darba devējus – uzņēmumus, sociālos uzņēmumus, biedrības, valsts un pašvaldības iestādes, uz informatīvo semināru “Darba projektu iespējas jauniešu nodarbināšanai” Rēzeknē. Seminārs notiks 12.martā plkst.13-15 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, Krasta ielā 31, Rēzeknē.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Pamatskolas skolotājus aicina pieteikties semināram Slovākijā par izaicinājumiem eTwinning projektos

Esi mēģinājis uzsākt eTwinning projektu, bet radušās grūtības atrast sadarbības partneri, izaicinājums lietot platformu vai nezini, kā īstenot skolēnu sadarbību tiešsaistē? Līdz 2.martam piesakies starptautiskajam semināram Slovākijā! Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet skolotājam jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot eTwinning projektu!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Pamatskolas mūzikas skolotājus aicina pieteikties semināram Dānijā

Ja vēlies satikt mūzikas pedagogus no dažādām Eiropas valstīm, lai kopīgi uzsāktu eTwinning sadarbības projektu, līdz 2.martam piesakies starptautiskajam semināram Dānijā! Pedagogam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot ar semināra tēmu saistītu projektu!

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS