Aicinām pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2019”

5.decembrī visā pasaulē tiks atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. Aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt pretendentus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2019”, kas 30. novembrī norisināsies Rīgā. Pieteikt var brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2018.gada 1.novembra līdz 2019.gada 31.oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā. Latvijā godināšana notiks jau sesto gadu.

Lasīt vairāk »
Eiropas Solidaritātes korpuss
 

EuroPeer mācību kurss Slovākijā

No 12. līdz 17. novembrim Slovākijā (Pještjani pilsētā) notiks starptautiskas mācības jauniešiem, kuriem ir bijusi pieredze programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos, un kuri labprāt ar šo savu pieredzi dalītos ar saviem vienaudžiem. Pieteikšanās līdz 4. oktobrim.

Lasīt vairāk »
Eurodesk
 

Jaunatnes politika Aizkraukles novadā

Aizkraukles novada pašvaldība guvusi atbalstu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atklātā projektu konkursā “Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa pastāvīgajiem jaunatnes politikas plānošanas dokumentiem”. Līdz ar to Aizkraukles novadā no 01.09.2019. līdz 07.01.2020. tiks īstenots projekts – izstrādāta jaunatnes politikas stratēģija trim gadiem – 2020. līdz 2022.gadam, kam piešķirts valsts budžeta finansējums EUR 3471,98 apmērā projekta “Aizkraukles novada jaunatnes politikas stratēģija” īstenošanai.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Darbs ar jauniešiem NEET situācijā – iespēja atrast partnerus, lai padarītu iekļaujošo darbu starptautisku

No 3. līdz 7. novembrim Prāgā (Čehijā) norisināsies starptautiskas mācības “NE(E)T working – find partners to make your inclusive youth work more international”, kuru laikā būs iespēja uzzināt, kā strādāt ar jauniešiem NEET situācijā stratēģiski, kā šajā darbā iekļaut programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektus. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 27. septembrim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Mācības “Stratēģiska pieeja darbā ar jauniešiem NEET situācijā programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros”

Ikdienā sniedz atbalstu jauniešiem NEET situācijā vai vēlies to sākt darīt tuvākajā laikā? Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) tev piedāvā 2 dienu mācības par to, kā stratēģiski atbalstīt jaunieti NEET situācijā, organizējot dažādas nacionālas un starptautiskas aktivitātes programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros. Pieteikšanās līdz 14. oktobrim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Cross Over 2019

No 19. līdz 23. novembrim Horvātijā (Biograd na Moru) notiks starptautiskais mācību kurss “Cross Over”, kura mērķis ir sniegt atbalstu projektu īstenotājiem, lai “Erasmus+: Jaunatne darbībā” stratēģiskās partnerības projekti kļūtu kvalitatīvāki un radītu lielāku ietekmi jaunatnes jomā. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 6. oktobrim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Septembrī izsniegto Youthpass sertifikātu skaits sasniedz 1 000 000

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka katru dienu visā Eiropā tiek izsniegti vidēji 500 – 600 Youthpass sertifikātu, kuri apliecina jauniešu uzlabotās kompetences, izmantojot neformālās izglītības metodes starptautiskajos “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS