Metodisko apvienību vadītājus un direktora vietniekus aicina pieteikties eTwinning konferencei Itālijā

Ja Tevi interesē, kā mācību procesa ietvaros veicināt iecietību, dažādību un citas Eiropas vērtības, līdz 20.jūnijam piesakies dalībai eTwinning konferencē metodisko apvienību vadītājiem un skolu direktoru vietniekiem “Eiropas pilsonība 21. gadsimtā”. Konference no 21. līdz 23.septembrim notiks Florencē, Itālijā. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 20.jūnijs (plkst. 09:00), aizpildot tiešsaistes anketu.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Akreditācijas apliecinājums

No šī gada sākuma Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ikvienai jauniešu organizācijai vai pašvaldības institūcijai, kas akreditējusies Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) projektiem (kas kļuvušas par EBD uzņemošajām, nosūtošajām vai koordinējošajām organizācijām), izsniedz akreditācijas apliecinājumu.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

#Gatavsdoties - piesakies TOOL FAIR XI konferencei

No 7. līdz 12. novembrim Maltā, Rabat-Mdinā notiks starptautiska konference “Tool Fair XI - #ReadyfortheRoad – Tools/Solidarity/Inclusion”. Tās laikā tiks pievērsta uzmanība novatorisku mācību rīku un metožu izmantošanai jaunatnes darbā, ar kurām aizsniegt un atbalstīt jauniešus, kas pakļauti sociālās atstumtības riskam, kā arī jauniešus ar migrantu vai bēgļu pieredzi. Piesakies konferencei līdz 9. jūlijam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Pirmskolas skolotājus aicina pieteikties semināram par eTwinning skolu sadarbības projektu organizēšanu

Pirmskolas skolotāj! Ja vēlies uzzināt kas ir projektu metode, kas ir eTwinning projekts un kā tādu īstenot savā bērnudārzā, līdz šī gada 20,jūnijam piesakies eTwinning apmācību semināram. Nodarbības no 2016. gada 15. līdz 17.augustam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.jūnijs, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Seminārs ir bezmaksas.
 

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Skolotājus aicina pieteikties kursam par IKT rīku iespējām eTwinning projektos un mācību procesā

Skolotāj! Ja vēlies iemācīties jaunus IKT rīkus mācību procesam un eTwinning projektiem, līdz 20.jūnijam piesakies eTwinning kursam „eTwinning: metode, IKT rīki, vieta mācību procesā” Frīda Sarceviča un Ivetas Miltas vadībā! Nodarbības no 2016. gada 15. līdz 17.augustam notiks Rīgā, Biznesa augstskolas „Turība” telpās. Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.jūnijs, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.
 

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS