Jaunieti, maini dzīvi, piedalies projektā "PROTI un DARI!"

Vai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Varbūt plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju? Kā atsperties dzīvē, lai sasniegtu to, par ko iespējams pat neuzdrošinies sapņot? Izpēti projekta "PROTI un DARI!" iespējas!

Lasīt vairāk »
Jauniešu garantija
 

Eiropas konference “Eiropas atgūšana – darba ar jauniešiem loma Eiropas kohēzijas veicināšanā” (European Conference “Regaining Europe – The Role of Youth Work in Supporting European Cohesion”)

Aicinām darbā ar jaunatni iesaistītās personas, kā arī politikas veidotājus līdz 2019. gada 20. janvārim pieteikties konferencei, kas notiks 12.-15. martā Leipcigā (Vācijā). Konferences mērķis ir diskutēt par tādiem kopīgiem Eiropas jautājumiem kā demokrātija, pilsonība, solidaritāte un Eiropas sociālā dimensija, kā arī motivēt un mobilizēt dalībniekus, jo īpaši jauniešus, veidot spēcīgu Eiropu. Konferencē notiks diskusijas par jauno Eiropas Savienības (ES) jaunatnes stratēģiju un ES kampaņu "12 idejas".

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Jaunieši aicināti pieteikties mācībām "Europeers" Lielbritānijā (Europeers Training Course)

Mācībās, kas norisināsies no 2019. gada 7. līdz 11. februārim Lielbritānijā, aicināti pieteikties jaunieši, kuri ir piedalījušies "Erasmus+" projektos. Tajās jaunieši trenēsies dalīties ar savu pieredzi, attīstīs savas galvenās prasmes un iedvesmos citus jauniešus piedalīties starptautiskās Eiropas mobilitātes programmās. Pieteikšanās līdz 8. janvārim!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Starptautiskas mācības jaunatnes darbiniekiem "The Power of Non Formal Education" Dānijā

Lai veicinātu neformālās izglītības ietekmi, no 2019. gada 19. līdz 24. martam Dānijā (Danhostel Ishøj Strand) norisināsies mācības par principiem un metodēm, kā radīt iespējas jauniešiem kļūt par pilntiesīgiem sabiedrības pārstāvjiem (vietējā un Eiropas līmenī), kā arī, lai veidotu sasaisti starp dažādām izglītojošām metodēm vai pieejām.  Pieteikšanās līdz  20. decembrim!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS