Piesakies apmācībām par sociālo iekļaušanu (All 4 Inclusion)

Apmācības norisināsies Slovākijā no 2018. gada 21. līdz 25. februārim. To galvenais uzdevums ir sniegt pārliecību un drosmi jaunatnes un sociālajiem darbiniekiem uzsākt iekļaujošus projektus ar jauktu iespēju grupām, izmantojot programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projektus. Pieteikšanās līdz 28. janvārim!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

ATOQ RO – uzlabotas apmācības par jauniešu apmaiņu kvalitāti

ATOQ apmācību mērķis ir uzlabot jauniešu apmaiņu kvalitāti. Balstoties iepriekšējās apmaiņās, starptautiska jaunatnes darbinieku grupa koncentrēsies uz kvalitātes aspektiem un uzlabos vadības kompetences, lai uzlabotu nākotnes jauniešu apmaiņu kvalitāti programmā "Erasmus+: Jaunatne darbībā". Apmācības norisināsies no 2018. gada 16. līdz 21. aprīlim Bukarestē, Rumānijā. Pieteikšanās līdz 4. martam!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Komunikācijai ir nozīme (Communication Matters TC III)

Vai tu zini, kā parādīt savu dzirkstelīti apkārtējai pasaulei? Vai tu zini, kā aprakstīt, ko tu dari? Vai tev ir grūti uzrakstīt kaut ko nozīmīgu projekta pieteikuma sadaļā "Rezultātu izmantošana un izplatīšana". Apmācības norisināsies no 2018. gada 22. līdz 28. aprīlim Budapeštā, Ungārijā. Pieteikšanās līdz 18. februārim!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

“Erasmus+: Jaunatne darbībā” pirmais projektu konkurss 2018. gadā ir izsludināts projektu pieteikumiem

Arī 2018. gadā “Erasmus+” programmas jaunatnes jomas projektu pieteikumus tiešsaistē varēs iesniegt trīs reizes: līdz 15. februārim, līdz 26. aprīlim un līdz 4. oktobrim. Kopējais programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” pieejamais finansējums 2018. gadā ir vairāk nekā 3 miljoni eiro. Šogad pirmajam projektu konkursam plānotais finansējums ir 852 428,75 eiro.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Arī 2018. gadā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem pieejami vairāk nekā 3 miljoni eiro

Lai attīstītu un pilnveidotu darbu ar jaunatni katrā Latvijas reģionā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pašvaldību un valsts iestādes, nevalstiskā sektora biedrības un organizācijas izmantot visas programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” sniegtās iespējas. 2018. gadā “Erasmus+” jaunatnes jomas projektus varēs iesniegt trīs reizes: līdz 15. februārim, līdz 26. aprīlim un līdz 4. oktobrim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS