Pieejamas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu elektroniskās pieteikuma veidlapas. Papildināts

Ir pieejamas programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu elektroniskās pieteikuma veidlapas, kuras nepieciešamas aizpildīt un iesniegt uz 3. projektu konkursa termiņu – līdz 2016. gada 4. oktobra plkst. 13:00 pēc vietējā laika (jeb līdz plkst. 12:00 pēc Briseles laika). Elektroniskās pieteikuma veidlapas pieejamas gan latviešu, gan angļu valodās.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Zināmi konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2016” finālisti!

Šī gada 11.septembrī noslēdzās projektu pieteikšana konkursam „Nacionālā eTwinning balva 2016”. Pagājušajā nedēļā eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta pārstāvji kopā ar eTwinning vēstnieci un programmas „Iespējamā Misija” absolventi Edīti Sarvu izvērtēja 25 konkursam pieteiktos projektus un konkursa finālam izvirzīja 6 labākos projektus, kuri 8.oktobrī savus projektus prezentēs eTwinning konferencē Spīķeru koncertzālē Rīgā.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Laiks doties - "Erasmus+: Jaunatne darbībā"

Iespējams jau zini, kas ir programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā", bet vai zini, kā pieteikties programmas finansējumam, kā organizēt, piemēram, Jauniešu apmaiņas projektu vai doties Eiropas Brīvprātīgajā darbā? Meklēsim atbildes kopā 12. oktobrī Jelgavā, Sarmas ielā 4.

Lasīt vairāk »
Eurodesk
 

Oktobris – jauniešu iespēju mēnesis ar “Time to Move 2016”

Lai informētu jauniešus par viņu plašajām iespējām piedalīties starptautiskos Eiropas projektos un konkursos, jau trešo gadu pēc kārtas rudenī notiek Eurodesk informācijas tīkla kampaņa “Time to Move”. Latvijā šīs kampaņas aktivitātes īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, piedāvājot jauniešiem un jaunatnes jomā strādājošajiem apmeklēt dažādus informatīvus seminārus un pasākumus.

Lasīt vairāk »
Eurodesk
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS