Plāno iesniegt projektu aprīlī, ieskaties!

Vēršam uzmanību, ka 16. februārī publicētā pirmās pamatdarbības projektu pieteikuma veidlapa ir kļūdaina. Ja esi sācis aizpildīt elektronisko pieteikuma veidlapu, kas paredzēta programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" Jauniešu apmaiņas projektiem, Eiropas Brīvprātīgā darba projektiem vai Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektiem, lūdzu, neizmanto šo veidlapu, lai iesniegtu projekta pieteikumu 26. aprīlī.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Mūzikas skaņas III

Lai jaunatnes darbinieki izzinātu mūzikas spēku neformālās izglītības aktivitātēs, no 24. līdz 31. jūlijam Spānijā notiks starptautiskas apmācības THE SOUND OF MUSIC III. Ar mūzikas starpniecību var ne tikai atpūsties, bet arī iesaistīt, veicināt sadarbošanos un uzlabot mācīšanās procesu. Pieteikšanās apmācībām līdz 28. maijam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Piesakies BuTriMulti (BTM) apmācībām Polijā

Lai speciālistiem, kuri ikdienā strādā jaunatnes jomā, sniegtu starptautisku mācīšanās pieredzi, attīstot prasmes izveidot kvalitatīvus “Erasmus+: Jaunatne darbībā” Jauniešu apmaiņas projektus, no 14. līdz 18. jūnijam Polijā notiks BiTriMulti apmācības. Pieteikšanās apmācībām līdz 16. aprīlim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Skolotājus aicina pieteikties eTwinning apmācībām par 3D tehnoloģijām skolā

Ja Tevi interesē 3D tehnoloģiju izmantošana mācību procesā un vēlies izmēģināt, ko skolā iesākt ar 3D printeri, kopā ar vēl vienu savas skolas skolotāju izveido komandu un līdz 12.martam piesakies eTwinning bezmaksas apmācību semināram "3D tehnoloģiju elementi skolā un eTwinning projektos"! Seminārs notiks ikgadējās e-prasmju nedēļas ietvaros no 30.marta līdz 1.aprīlim Rīgā, viesnīcā “Albert Hotel”.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Kā kļūt par starptautiska projekta dalībnieku vai projekta īstenotāju?Mainīta semināra norises vieta

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu jaunieti vecumā no 13 līdz 30 gadiem piedalīties bezmaksas pieredzes apmaiņas seminārā par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un Eurodesk programmas iespējām. Seminārs notiks viesnīcā "Avalon Hotel" (13. janvāra ielā 19, Rīgā), 7. martā, no plkst. 14:00 līdz plkst. 17:00. Pieteikšanās līdz 1. martam.

Lasīt vairāk »
Eurodesk
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS