Aicinām pieteikties apmācībai par cilvēktiesību izglītību jaunatnes jomā

Ja tev ir pieredze neformālās mācīšanās un darba ar jaunatni apmācībās, kā arī neformālās izglītības pieejās un principos, pieredze un zināšanas (vai interese) par cilvēktiesību izglītības jautājumiem (piemēram, miera izglītība, starpkultūru izglītība, anti-rasisms u.c.), tad līdz 2. aprīlim piesakies apmācībai "Training of trainers for human rigths", aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/Zu9QKmaTM7H82v8H3  Šī apmācība ir daļa no "Erasmus+: Jaunatne darbībā" ilgtermiņa projekta "Jaunatne par cilvēktiesībām".

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Aicina piedalīties vebinārā par bērnu un pusaudžu medijpratību digitālajā vidē

2017.gadā veiktais pētījums liecina, ka 88% aptaujāto pusaudžu vecumā no 13 līdz 16 gadiem un 66% bērnu vecumā no 9 līdz 12 gadiem internetu viedtālruņos izmanto katru dienu. Ja vēlies uzzināt, kādas lietotnes bērni un jaunieši izmanto visbiežāk, 4.aprīlī piedalies eTwinning vebinārā, kurā UNESCO Medijpratības un informācijpratības katedras vadītāja Guna Spurava iepazīstinās ar apjomīgā pētījuma rezultātiem.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Aicinām skolotājus piedalīties minikonferencē, lai debatētu par spēļu izmantošana skolā un mācību projektos

Digitālās nedēļas ietvaros no 21.līdz 23.martam eTwinning organizē mācības skolotājiem par Minecraft spēles izmantošanu mācību procesā. Trīs dienu garumā skolotāju komandas no 12 Latvijas skolām apgūs Minecraft spēles izglītojošās versijas “Minecraft: Education Edition” vidi, kā arī dažādas metodes, kā spēli integrēt dažādos mācību priekšmetos un eTwinning sadarbības projektos.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Apmācības par digitālo rīku iekļaušanu darbā ar jaunatni "DIG-IT up!"

Tās norisināsies no 11. līdz 16. aprīlim Ferarrā, Itālijā. To galvenais mērķis ir sniegt zināšanas un prasmes un atrast radošus veidus, kā kombinēt analogās un āra aktivitātes darbā ar jaunatni, strādājot ar digitālajiem rīkiem un aplikācijām, kuras izmanto jaunieši, vienkārši ņemot un mēģinot. Pieteikšanās līdz 22. martam!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Skolēni matemātikas stundās apgūst digitālās prasmes un iegūst Eiropas mēroga balvu

Privātās vidusskolas “Klasika” projekts “ICT World 2017”, kurš īstenots Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras administrētās programmas eTwinning ietvaros, teju 700 projektu konkurencē ieguvis eTwinning Eiropas balvu (skolēnu vecuma kategorijā 12-15 gadu).
Matemātikas skolotājas Tatjana Vinokurova un Ināra Vasiļevska jau vairākus gadus savus skolas skolēnus un skolotājus aktīvi iesaista gan eTwinning, gan Erasmus+ skolu sadarbības projektos, kur dažādus mācību priekšmetus integrēti apgūst, sadarbojoties ar skolotājiem un skolēniem no citām valstīm.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS