Izsludināts konkurss uz vakanto Komunikācijas daļas vecākā referenta amata vietu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludina konkursu uz vakanto Komunikācijas daļas vecākā referenta amata vietu. Konkursa pieteikumus ar motivētu pieteikuma vēstuli un CV, kā arī ar izglītību apliecinošo dokumentu kopijām aicinām līdz 24.01.2020 sūtīt elektroniski uz e-pastu personals@jaunatne.gov.lv vai pa pastu. Plašāka informācija par vakanci šeit.

Lasīt vairāk »
JSPA
 

“EuroPeers” mācības Bonnā, Vācijā

Salto Youth logo

Aicinām pieteikties mācībām jauniešus, kuri ir piedalījušies programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos un vēlas dalīties savā pieredzē ar citiem jauniešiem. Mācības norisināsies no 2020. gada 18. līdz 22. martam Bonnā, Vācijā. Pieteikšanās līdz 9. februārim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Informatīvais seminārs par starptautisku jaunatnes jomas projektu pieteikumu sagatavošanu skatāms arī tiešraidē

Šodien, 14. janvārī, notiek Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) organizēts informatīvais seminārs par to, kā nevalstiskajām organizācijām, pašvaldību un valsts institūcijām, sociālajiem uzņēmumiem un citiem jaunatnes jomā ieinteresētajiem rakstīt projektu pieteikumus, lai pretendētu uz ES programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” finansējumu.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS